Specjalizujemy się w ujęciach wykonywanych z użyciem dronów. Ujęcia z powietrza to skuteczny sposób na pokazanie obiektów i terenu widzianych z góry. Tego typu rozwiązania sprawdzają się, gdy chcemy w atrakcyjny sposób zaprezentować budynek i pokazać go w pełnej krasie lub ogólnie ukazać rozległą przestrzeń.Ujęcia z powietrza znajdują praktyczne zastosowanie we wszystkich formach filmowych. Możemy je wykorzystać w filmach wizerunkowych i korporacyjnych (pokazując np. budynki i infrastrukturę), materiałach promocyjnych, reportażach, relacjach z eventów, wydarzeniach sportowych i kulturalnych, teledyskach, itp. Ujęcia z drona są również atrakcyjnym sposobem na promocję regionów i miast. Zastosowanie i możliwości są szerokie.

Nasze drony są wyposażone w system stabilizowania obrazu oraz wysokiej jakości kamerę. W naszej ofercie posiadamy Alexę Mini / RED’a – do większych produkcji oraz Sony A7SII do mniejszych planów zdjęciowych. Uzyskany obraz jest znakomitej jakości i charakteryzuje się precyzyjnie oddanymi detalami. Szeroka rozpiętość tonalna barw, pozwala nam w postprodukcji uzyskać żywą i intensywną kolorystykę.

Jesteśmy specjalistami w wykonywaniu ujęć lotniczych. Nasz zespół to doświadczeni filmowcy, którzy posiadają wszelkie, niezbędne licencje. Cechuje nas niezawodność, profesjonalizm i doświadczenie. Z naszej strony potrafimy zagwarantować pełne bezpieczeństwo podczas planu zdjęciowego.