Filmy wizerunkowe to nowoczesny i skuteczny sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Celem tego typu filmów jest świadoma promocja marki. Film wizerunkowy ma w zamyśle podnieść prestiż firmy i zwrócić na nią szczególną uwagę. Dobrze zrealizowany film, potrafi zaciekawić odbiorcę i zachęcić go do zapoznania się z ofertą. Dzięki niemu, może dowiedzieć się o usługach firmy i zapoznać się z jej zaletami. Zwięzła i rzetelna informacja poparta dobrze zrealizowanym materiałem video, wzbudzi zaufanie odbiorcy. Ponadto, potencjalny klient uzna, że ma do czynienia z profesjonalną firmą, a na takim efekcie nam zależy.

W filmie wizerunkowym można także przedstawić produkty: wtedy taki film zyskuje dodatkową funkcję i ma na celu zachęcić klienta do dokonania zakupu.

Produkcja filmów wizerunkowych odnosi zamierzony efekt wtedy, gdy film potrafi zwrócić uwagę widza i skłaniają go do działania. Dlatego w procesie tworzenia filmu wizerunkowego, ściśle współpracujemy z klientem. Produkcję filmu wizerunkowego poprzedza wizja lokalna, podczas której poznajemy miejsce i ustalamy co dokładnie jest do nagrania. Naszym zadaniem w oparciu o wiedzę przekazaną przez klienta, jest znalezienie największych atutów firmy i wyeksponowanie ich w taki sposób, żeby odbiorca filmu poczuł chęć skorzystania z usług lub nawiązania współpracy.

Jak wygląda produkcja filmów wizerunkowych?

Skuteczna produkcja filmu wizerunkowego, przede wszystkim opiera się na obraniu dobrej strategii. Odpowiednio przygotowany scenariusz i copywriting, nie tylko przekażą informacje, ale także stworzą klimat filmu i wpłyną na świadome i spójne budowanie pozytywnego wizerunku. Z naszej strony możemy zapewnić kompleksową opiekę merytoryczną i artystyczną. Odpowiadamy kompleksową produkcję filmu wizerunkowego. Koncepcję kreatywną, przygotowanie scenariusza, copywriting, realizację zdjęć oraz finalną postprodukcję: robimy montaże, udźwiękowiamy materiał oraz dodajemy oprawę graficzną, jeśli zajdzie taka potrzeba. Na każdym etapie pracy nad projektem, ściśle współpracujemy z klientem – tak, żeby finalny produkt spełnił wszystkie, stawiane mu założenia.

Przy produkcji filmów wizerunkowych używamy różnorodnych technik filmowych – w zależności od potrzeb danego projektu. Posiadamy szerokie i rozwinięte technologicznie zaplecze sprzętowe. W naszej ofercie znajduje się m.in.: Camera Car, Freefly TERO Car, Cable Cam, dron Freefly Alta i nowoczesne stabilizatory żyroskopowe. Dzięki nim można osiągnąć ciekawą perspektywę filmowania i uzyskać bardzo dobre efekty wizualne.