Follow Us

01

FILMY WIZERUNKOWE


Produkujemy filmy, które promują na szeroką skalę: budują świadomy wizerunek marki i sprzedają jej usługi. Wykonujemy je w sposób kompleksowy, dostarczając produkt gotowy do emisji.

02

FILMY KORPORACYJNE


Tworzymy filmy, które ukazują historię i osiągnięcia korporacji. Tego typu filmy kreują wizerunek marki, wzbudzają zainteresowanie firmą i promują ją w internecie.

03

FILMY PRODUKTOWE


Realizujemy filmy, których celem jest pokazanie produktu w pełnej okazałości przy jednoczesnym wskazaniu jego najlepszych cech. Dzięki filmom produktowym, klienci mają pełne i właściwe wyobrażenie o produkcie.

04

RELACJE Z EVENTÓW


Robimy relacje filmowe z eventów na dużą skalę, a także z  eventów firmowych, konferencji, wydarzeń kulturalnych, wydarzeń sportowych i innych. Nasze filmy są dynamiczne, przez co stają się ciekawe w odbiorze.

05

TELEDYSKI


Zajmujemy się kompleksową produkcją teledysków. Odpowiadamy za artystyczną kreację i pełny proces produkcyjny: od realizacji planu zdjęciowego, po nagrania, postprodukcję i przygotowanie finalnego pliku do emisji.

06

FILMOWANIE Z POWIETRZA


Od lat zajmujemy się wykonywaniem ujęć z powietrza. Posiadamy małe i duże drony w zależności od zapotrzebowania. Nasz zespół to doświadczeni filmowcy i wykwalifikowani i licencjonowani operatorzy dronów. Do każdego rodzaju produkcji filmowej możemy użyć techniki filmowania z powietrza, która uatrakcyjni obraz.

KONTAKT


DIRECTOR & PRODUCER

Kamil Przybylak
Tel. 509 132 392
e-mail: kamil@sztos.tv

 

NASZE BIURO

ul. Dąbrowskiego 29A
60-840 Poznań

 

Powrót