Realizujemy filmy z różnorodnych eventów: wydarzeń kulturalnych, wydarzeń sportowych, koncertów, eventów firmowych, a także konferencji. Niezależnie od rodzaju i skali wydarzenia, dokładamy wszelkich starań, aby film był atrakcyjny w odbiorze i spełniał cele PR-owe. Film promocyjny jest skuteczną formą prezentacji wydarzenia – efektownie zrealizowany, potrafi na długo zapaść w pamięci i trafić do szerokiego grona odbiorców. Ludzie chętnie dzielą się relacjami z eventów w których brali udział. Jeśli film promocyjny posiada wysokie walory estetyczne jest chętnie share’owany na np. portalach społecznościowych, a tam uzyskuje jeszcze większą ilość odbiorców. Dlatego tak ważne jest, aby film posiadał atrakcyjną oprawę. Praktycznie żaden większy event nie może obyć się bez relacji filmowej. Dzięki dobrze zrealizowanej relacji z eventu, uzyskasz wartościowy materiał promocyjny, który będziesz mógł wykorzystać do np. promocji kolejnych edycji. Pakietowo możemy zrealizować film oraz wykonać relację fotograficzną.

Produkcja filmów promocyjnych – relacje z eventów

Nasz zespół specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych i dynamicznych relacjach z eventów. Niezależnie od rodzaju wydarzenia, stara się oddać jego niepowtarzalny charakter. Realizujemy ujęcia na miejscu, nagrywamy materiał, a następnie przechodzimy do etapu postprodukcji. Zajmujemy się kompleksową produkcją filmów promocyjnych, ich montażem, korektą barwną materiału oraz udźwiękowieniem. W postprodukcji możemy także zaprojektować animowane infografiki, które uzupełnią przekaz (np. informując o rodzaju wydarzenia) lub dodać animacje.

Wykonujemy też materiały „making of”. Takie video-relacje z planów filmowych, sesji zdjęciowych, after party, eventów itp. – wzmocnią efekt końcowy i będą dodatkową promocją dla głównego wydarzenia. Odbiorcy będą mieli szansę zobaczyć, co działo się na backstage’u.